Eliminacje gminne OTWP 2016

Dnia 11.03.2016 (piątek) w siedzibie naszej jednostki odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Składały się one z dwóch etapów: testu pisemnego oraz oraz testu praktycznego (ustnego).

 

 

Do konkursu zostały zgłoszone osoby z naszych gminnych szkół podstawowych,gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych ale też członkowie naszej oraz innych OSP Po etapie pisemnym wyłoniono od 3-4 osób z każdej grupy wiekowej:

 

I grupa wiekowa:

- Ksawier Rajkowski

- Janina Bielecka

- Maciej Rogaczewski

- Karol Krotowski

 

II grupa wiekowa:

- Amelia Karcz

- Stanisław Elert

-Szymon Chorążak

 

III grupa wiekowa

- Denis Lodko

- Kacper Drągowski

- Bartosz Konieczny

- Karol Szutowicz

 

Po finale ustnym w którym została sprawdzona wiedza z zakresu rozpoznawania sprzętu, prewencji pożarowej i organizacji OSP klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

 

I grupa wiekowa: 

1 miejsce - Ksawery Rajkowski

2 miejsce - Maciej Rogaczewski

3 miejsce - Janina Bielecka

4 miejsce - Karol Krotowski

 

II grupa wiekowa:

1 miejsce - Szymon Chorążak

2 miejsce - Stanisław Elert

3 miejsce - Amelia Karcz

 

III grupa wiekowa:

1 miejsce - Kacper Drągowski

2 miejsce - Denis Lodko

3 miejsce - Bartosz Konieczny

4 miejsce - Karol Szutowicz

 

Po eliminacjach ustnych nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom przez panią burmistrz Marię Taraszkiewicz-Gurzyńską oraz prezesa naszej OSP druha Tadeusza Kordeckiego a także ogłoszenie terminu eliminacji powiatowych przez przewodniczącego komisji kpt. Mariusza Stawickiego.Do etapu powiatowego kwalifikują się po 3 osoby z każdej grupy wiekowej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |