Pożary sadzy w kominie oraz zalana piwnica

Po długiej przerwie w wyjazdach naszej jednostki, została ona zadysponowana w dniu dzisiejszym oraz wczorajszym do trzech wyjazdów

 

Około godziny 4.30 rano dnia wczorajszego (04.05.2016) nasza jednostka została zadysponowana do pożaru sadzy w kominie. Na ulicy 27-go stycznia nastąpiło duże zadymienie, po przyjeździe naszej jednostki komin został ugaszony oraz oczyszczony.

Dnia 05.05.2016 około godziny 10.00 zostaliśmy zadysponowani do wypompowania wody z zalanej piwnicy w Gniewie.

Naszym ostatnim wyjazdem (godzina 19.30) był wyjazd do miejscowości Ostrowite w celu pomocy w postaci naszego podnośnika hydraulicznego dla jednostki OSP Kolonia Ostrowicka. Dziękujemy za wspólne szybko przeprowadzone działania.

 

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |