Samochód na skarpie oraz kolizja w Małych Walichnowach

Dnia 8.05 (niedziela) około godziny 20.40 nasza jednostka została zadysponowana do wyciągnięcia samochodu z rowu. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że samochód znajduje się na skarpie przyległej do rzeki wisły. Pojazd został wyciągnięty oraz odstawiony w miejsce bezpieczne po czym przekazany właścicielowi. Po dojechaniu do jednostki zostaliśmy wezwani do drugiego zdarzenia rzekomo mającego miejsce w miejscowości Wielkie Walichnowy.

 

Po dojechaniu na miejsce zastępowi z naszej jednostki nie udało się odnaleźć zdarzenia. Zastęp GBARt oraz SRT postanowiły przejechać całą wioskę. Okazało się, że kolizja miała miejsce w sąsiedniej wiosce czyli Małych Walichnowach. Auto marki golf uderzyło w auto o takiej samej marce. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu samochodów oraz udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej jednemu z uczestników kolizji. 

W działaniach brały udzial dwa zastępy z jednostki OSP Gniew, zastęp policji z miejscowości Pelplin oraz Zespół Ratownictwa Medycznego

 

 

PONOWNIE PROSIMY ABY DOKŁADNIEJ PODAWAĆ MIEJSCA ZDARZEŃ, UŁATWIA TO DYSPONOWANIE ODPOWIEDNICH JEDNOSTEK!

(w tym przypadku OSP Pelplin gdyż Małe Walichnowy należą już do gminy Pelplin)

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |