"Wypadkowa" Wigilia

Dnia 24.12.2016 (sobota) w Naszej gminie doszło do dwóch wypadków z udziałem samochodów osobowych.

 

Pierwszy z wypadków o godzinie 14:21 miał miejsce w Tymawie, zderzyły się tam dwa samochody osobowe (audi i opel). W wypadku obrażeń doznała jedna osoba, poszkodowana została zabrana przez ZRM do szpitala w Kwidzynie.

W działaniach udział brały:

OSP Gniew- SRT Star

JRG Tczew- GBA Rt Renault

Policja

ZRM Falck

 

 

Kilka minut później już o godzinie 14.31 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolejnym wypadku w miejscowości Polskie Gronowo, gdzie osoba prowadząca pojazd marki Peugeot uderzyła w przydrożne drzewo, została ona przetransportowana do szpitala w Gdańsku przez ZRM Falck

W działaniach udział brały:

OSP Gniew- GBA Rt Mercedes

OSP Pelplin- GBA Rt Mercedes

JRG Tczew- SCRT Volvo

Policja

ZRM Falck

 

Apelujemy o rozwagę podczas podróży do naszych najbliższych, to my jesteśmy odpowiedzialni za to aby nasze święta były bezpieczne oraz spokojne.

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |