Groźne dachowanie na starej "jedynce" w Jeleniu

Dnia 04.03.2017(sobota) doszło do dachowania samochodu osobowego przy DK91 na wysokości miejscowości Jeleń.

 Około godziny 13.00 zostaliśmy zaalarmowani do wypadku samochodu marki volkswagen w miejscowości Jeleń. Na miejscu zastaliśmy samochód, który dachował w przydrożnym rowie. W samochodzie znajdowała się jedna osoba poszkodowana z ogólnymi obtłuczeniami ciała, została ona przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przetransportowana do szpitala w miejscowości Kwidzyn. Powodem wypadku było niedostosowanie prędkości przez osobę kierującą do wymagającego tego odcinka jezdni.

 

W działaniach udział brały:

OSP Gniew- SRT Star

OSP Rakowiec-GBA Star

JRG Tczew- GBA Rt Renault Midlum

Policja

ZRM Falck

 

 

 

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |