Dom w płomieniach

Dnia 17 marca w miejscowości Międzyłęż (gmina Pelplin) doszło do pożaru budynku mieszkalnego.

 

Powiatowe stanowisko kierowania w Tczewie około godziny 12.00 otrzymało informację o pożarze domu kilkukondygnacyjnego.Po dojechaniu na miejsce pierwszych jednostek OSP pożarem objęty został już cały dach kamienicy. Na miejsce akcji nasza jednostka została zadysponowana w sile dwóch zastępów: GCBA Man oraz SCHd Bronto Steyr. Ciężki samochód gaśniczy brał udział w działaniach jako samochód przeznaczony zasilaniu wodnemu natomiast podnośnik hydrauliczny brał bezpośredni udział w gaszeniu pożaru z pozycji wyższej.

Pożar został całkowicie ugaszony około godziny 14. Nikt z mieszkańców oraz osób postronnych nie doznał obrażeń w wyniku zaistniałego zdarzenia. Na miejscu łącznie działało:

-11 zastępów Straży Pożarnej

- Radiowóz policji

- Zespół Ratownictwa Medycznego

 

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |