Pęknięta rura wodociągowa i zalane piwnice.

Dnia 22.04 (sobota) około godziny 11.08 zostaliśmy zaalarmowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Tczewie do zalania piwnicy w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim. Zgłoszenie otrzymano od jednego z mieszkańców.

 

Po przybyciu na miejsce okazało się że zalane są pomieszczenia piwniczne nie tylko w jednej, a czterech kamienicach. Przyczyną zalania okazała się pęknięta rura sieci wodociągowej. Nasze działania polegały na wypompowaniu wody z zalanych piwnic przy pomocy dwóch motopomp pływających "NIAGARA" oraz motopompy "ALBIN" która znajduję się na wyposażeniu OSP Gniew

W działaniach udział brały:

OSP Gniew- GBA Rt Mercedes

OSP Gniew- Ford Transit + motopompa "ALBIN"

JRG Tczew- Nissan Navara

Policja

 

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |