Piknik strażacki z okazji Dnia Strażaka w Tczewie

Nie masz pomysłu na spędzenie weekendu majowego ? Fascynujesz się pożarnictwem i jesteś ciekawy jak pracują strażacy?

Wybierz się wraz z rodziną do Tczewa na Piknik Strażacki i dopinguj naszym strażakom !

Już w najbliższą środę 3 maja o godzinie 14:15 Dzień Strażaka rozpocznie parada wozów strażackich ulicami Tczewa , która poprowadzi mieszkańców nad Bulwar Nadwiślański, gdzie do godziny 18.00 będzie trwał Piknik Strażacki.

Podczas parady nie zabraknie wozów z naszej Gminy, a drużyna pożarnicza z OSP Gniew zadba o uzyskanie jak najlepszych wyników w turnieju drużyn pożarniczych!

W programie również pokaz sprzętu jakim na codzień dysponujemy,strażacki poczęstunek oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

Link do filmu z Pikniku w 2016 roku: https://youtu.be/jZu5ZmLPO2Q

Organizatorzy Pikniku Strażackiego:

Starostwo powiatowe w Tczewie

Komenda Powiatowa PSP w Tczewie

Ochotnicza Straż Pożarna Miasta Tczewa.

Zapraszamy!