Zderzenie aut na DK 91 przy stacji paliw LOTOS !

Dnia 08.05.2017 (poniedziałek) ok. godziny 16.30 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Wypadek miał miejsce na drodze DK 91 przy stacji paliw LOTOS.

 

Na miejscu zastaliśmy dwa uderzone samochody osobowe, vw oraz mercedes. W wyniku wypadku została jedna osoba ranna, kobieta przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przetransportowana do szpitala. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz zneutralizowaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych. Policja ustala przyczyny wypadku. Ruch odbywał się wahadłowo 

W działaniach udział brały:

OSP Gniew- SRT Star

OSP Gniew- GBA Rt Mercedes

OSP Pelplin/Postereunek JRG- GBA Mercedes

JRG Kwidzyn- SLRt Renault

Policja

ZRM Falck

 

 

 

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |