Odwiedź OSP GNIEW

W związku z obchodami święta Strażaka w dniach 6 – 10 maja gniewska remiza Ochotniczej Straży Pożarnej jest otwarta dla zwiedzających.

Podczas wizyty w jednostce będzie można zapoznać się z codzienną pracą strażaków ochotników oraz zobaczyć sprzęt gaśniczy używany w trakcie akcji ratowniczych. Niewątpliwie inicjatywa ta  przyczyni się to do poszerzenia wiedzy o ochronie przeciwpożarowej wśród młodszych i starszych mieszkańców Gniewu.

Dziś Ochotniczą Straż Pożarną zwiedzały dzieci z gniewskiego Przedszkola. Były zafascynowane przedstawionym sprzętem gaśniczym, spacerem po budynku Straży, lecz największą atrakcją dla przedszkolaków była przejażdżka wozem strażackim po mieście. Podopieczni zadawali ciekawe pytania, na które strażacy starali się odpowiedzieć tak, by dzieci były zadowolone.

Chętni do skorzystania z oferty Ochotniczej Straży Pożarnej w Gniewie proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 58 535 22 88 w celu ustalenia szczegółów zwiedzania.

 

 

 

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |