Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Strażaków- Orlik 2017

W niedzielę 28 maja uczestniczyliśmy w powiatowym turnieju piłki nożnej strażaków, który odbył się na Orliku w Pelplinie. W turnieju uczestniczyły zespoły OSP z powiatu tczewskiego jak również PSP Tczew, nasza gminę reprezentowaliśmy wraz z OSP Gogolewo oraz OSP Opalenie.

 

 

Rywalizacja pomiędzy jednostkami była zacięta, a atmosfera gorąca jak na meczach ligowych. Każda drużyna chciała zająć jak najlepsze miejsce, dlatego zawodnicy grali do końca i nie odpuszczali żadnego meczu. Nasz gminny zespół zajął trzecie miejsce za które otrzymaliśmy piękny puchar, na pierwszym miejscu znaleźli się zawodnicy JRG w Tczewie. Po meczu na wszystkich zawodników czekała strażacka grochówka.

 

 

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |