Miesięczne dziecko w wypadku BMW na starej "jedynce" !

Dnia 30 maja 2017 r. około godziny 9:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego marki BMW, którym podróżowała matka z dwojgiem dzieci. Zdarzenie miało miejsce niedaleko hotelu "Na wzgórzu" przy drodze DK 91.

 

 

Na miejscu zastaliśmy samochód częściowo w rowie, przyczyną wypadku było najprawdopodobniej nieudane wyprzedzanie. W wyniku wypadku ucierpiała kobieta wraz z jej 12-letnim  i miesięcznym dzieckiem . Cała trójka została zabrana do szpitala. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz uprzątnięciu jezdni.

 

W działaniach udział brały:

OSP Gniew- SRT Star

OSP Gniew- GBA Rt Mercedes

OSP Gniew- SLOp Nissan

JRG Kwidzyn- SLRt Renault 

JRG Tczew- GBA Rt Renault

JRG Tczew- SLOp Nissan

Policja

ZRM Falck

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |