Inspekcja gotowości operacyjnej OSP Gniew

Dnia 21.06.2017 w godzinach porannych Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie przeprowadziła w naszej jednostce inspekcje gotowości operacyjnej. Kontroli zostały poddane: czasy alarmowania i dojazdu na miejsce zdarzenia, umundurowanie wraz z wyposażeniem strażaków oraz sprawność sprzętu.

 

Następną częścią kontroli było działanie ratownicze, otrzymaliśmy założenie jakim był pożar w budynku użyteczności publicznej ( Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gniewie ) oraz ewakuacja osoby poszkodowanej. Wszystkie zadania zrealizowane zostały na bardzo wysokim poziomie oraz bez żadnych uchybień, co świadczy o bardzo dobrym przeszkoleniu strażaków OSP Gniew. Nasza jednostka otrzymała ocenę bardzo dobrą, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. 

W działaniach udział brały:

OSP Gniew - GCBA Man

OSP Gniew - GBA Mercedes

KP PSP Tczew - SLOp Nissan

 

 

Copyright © 2017 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |