Gniew: pożar altany ogrodowej w pobliżu budynku wielorodzinnego

W piątek, 29 grudnia 2017 r. około godziny 18.50 zostaliśmy powiadomieni o pożarze altany w Gniewie przy ul. Ogrodowej.

 

Po dojeździe na miejsce zastaliśmy rozwinięty pożar altany w pobliżu domu wielorodzinnego. Natychmiast przystąpiliśmy do gaszenia , tak aby pożar nie przeniósł się na inne zabudowania. Elementy konstrukcji jak również zawartość została dokładnie przelana tak, aby wykluczyć ponowny zapłon. Miejsce zdarzenia zostało dokładnie sprawdzone, a przyczyny pożaru wyjaśnia Policja.

W działaniach udział brały:

OSP GNIEW - 549[G]41 GCBA MAN

OSP GNIEW - 549[G]42 GBA Rt Mercedes

OSP GNIEW - 549[G]49 SLRr Nissan Navara

JRG TCZEW - 541[G]90 SLRr Nissan Navara

Policja - Gniew

 

D.K

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |