Pierwsze akcje w Nowym Roku

Pierwszy tydzień Nowego Roku zaczęliśmy trzema akcjami.

Poważny wypadek BMW, plama oleju oraz zatrzaśnięte małżeństwo.

Przydał się nowo zakupiony sprzęt. 

 

Dnia 01.01.2018 r. (poniedziałek) o godzinie 15.05 otrzymaliśmy zgłoszenie o plamie oleju. Zdarzenie miało miejsce w Gniewie na ulicy Gdańskiej oraz 27 stycznia. 

W działaniu udział brały:

OSP GNIEW - SRt 549 [G] 45 - Star

 

Dnia 02.01.2018 r. (wtorek)  o godzinie 2.57 zostaliśmy zadysponowani do wypadku w miejscowości Nicponia. Na łuku DK 91 w kierunku Łodzi auto osobowe marki BMW wypadło z drogi. Uszkodzone auto wskazywało na dość mocne uderzenie w pobliski rów. W aucie podróżowała jedna osoba, która po naszym dojeździe otrzymała wsparcie medyczne do czasu przyjazdu ZRM. Osoba została przetransportowana do szpitala. Działania polegały również na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia jak również uprzątnięciu jezdni. Policja wyjaśniała szczegóły wypadku. 

 

 

W działaniu udział brały:

OSP GNIEW - GBA Rt 549 [G] 42 - Mercedes

JRG TCZEW - GBA Rt 541 [G] 22 - Renault

Policja Gniew

Policja Tczew

ZRM Falck

Dnia 06.01.2018 r. (sobota) o godzinie 08.59 otrzymaliśmy zgłoszenie o uwięzionym małżeństwie we własnym mieszkaniu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że drzwi do mieszkania zatrzasnęły się i nie ma możliwości ich otwarcia. Za zgodą właściciela drzwi zostały wyważone za pomocą nowo zakupionego zestawu do wyważania. 

W działaniach udział brały:

OSP GNIEW - GBA Rt 549 [G] 42 - Mercedes

 D.K

Copyright © 2020 OSP Gniew - Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewie. |